Proč je tolik manželských rozvodů a málo uzavřených sňatků?

Zajímalo by mě,proč je v ČR tolik manželských rozvodů a něverných párů a nízký počet uzavřených
sňatků?,jak jsou na tom vůbec jiné státy ve světě to se týče manželských rozvodů,partner­ských nevěr,a uzavřených sňatků? Děkuji

Nejlepší odpověď
Danina65

Doba asi nebyla nikdy dobrá,a všichni vzpomínáme to za našich mladejch let…Ale současnost mi nějak nepřipomíná dobu, která je pro uzavírání sňatku úplně optimální.

Další odpovědi
zjentek

Sňatků, čili svazků manželských je možná až až, jelikož největší příčinou rozvodu je manželství.
Kdybychom si před časem tolik nespackali komunismus, mohli jsme se za rozvod a tetování v klidu stydět (jinak omrzí) a nemuseli jsme je mít vůbec! ;)