Avatar uživatele
Klarisa

Proč je tolik inzerátů na internetu ohledně práce?

když je to jen vytahování peněz z lidí.Třeba nabízejí plnění obálek,kompletování propisek apod.přitom chcou obálku se známkou nebo jiná firma,chce peníze za startovací balíček,který si objednal jeden známý a bylo tam jen chlubení se co ta firma dokázala a žádná práce a stálo ho to 400kč.copak to nikdo nezatrhne?Už se krade veřejně.A chudáci důchodci a ženy na mateřské.Nebo víte někdo o normální domácí práci,že byste mi poradili.Která vám fakt přinese aspon pár korun a nemusí to být tisíce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 5082 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Souhlasím s vámi.Od doby,kdy bylo jako národní heslo vzato ono: „Co není zakázáno ,je dovoleno“,stala se naše země rájem podvodníků a lumpů.
Zakázáno není skoro nic,takže proč neloupit veřejně.
Doporučuji:Nejprve si přečíst,pod lupou, nejmenšími písmeny napsanou část smlouvy.Ta obyčejně bývá tou nejdůležitější!
Ti-„podnikatelé“ počítají s tím,že se soudní spory budou táhnout léta a devadesát procent lidí se do nich,pro nedostatek financí,raději nepustí.
Naši zákonodárci,se starají především o své kšefty,platy a benefity.
Pak se nedivme,že to u nás vypadá tak,jak to vypadá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
takhlene

to je právě ono,zapojte se do MLM a budete taky vydělávat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Wareg

Protože se všeobecně rozvíjí ksindl, podvodníci a vyžírkové se valí ze všech stran, kolikrát podporovaní státem a policií… Člověk žasne. Myslím, že plněním obálek nebo startovacími balíčky člověk dojde max. o peníze, než aby si něco vydělal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já,jako unikátní blbec,jsem si také,dokonce opakovaně naběhl.(všichni přeci nejsou šmejdi).
Nejlepší výsledek – obálka s blábolama.Papír nejde použít ani na WC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Podvodnici,chytraci atd… a take aby PRACAK MEL STATISTIKU CO JE OKOLO PRACE,nahrava to uradum.A oni se nezabyvaji tim ,ze to je jeden podfuk,pro urady je smerodatne,ze jsou nabidky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Nejlepší způsob na čem vydělat, je lidská blbost. A protože to stále platí, je tolik inzerátů…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Osobně si myslím, že to je v lidech.
I když se třeba jedná o některou dodavatelskou firmu, různí lidé mohou svůj byznys pojmout různě. Některým jde pouze o Kč a některým o lidi a Kč.
Mám za to, že pokud pomůžu jiným, pomůžu i sobě.
Časem se vše stejně projeví a mělo by jít o stabilní přísun peněz. Vždyť za rok či pár let také budou potřeba. Takže, pokud někoho v práci podrazím či zklamu, nějak se mi to vrátí. A pokud budu se svými spolupracovníky a kolegy jednat na rovinu a pomůžu jim vydělat kačky, také se mi to vrátí. Já je přece potřebuju taky 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek