mosoj

Proč je to jako za komunistů ?

Dnes všude slyším že jsem za komunistů musel zpívat jak oni pískali.
Když jsem zde napsal že se ruší slevy na dopravu pro studenty, byla otázka smazána. Nebudu zpívat jak někdo píská !!!! Nikdy jsem to nedělal !
Doplňuji:
Nebudu nikomu psát. Jestliže konečné odstranění otázky musí projít auditem admina, redakce o tom ví!!! Buď bude alespoň trochu spravedlivá a nebude vracet otátázky jenom jedné osobě, nebo ať to zabalí. Títo jednáním přispívají k zde panující nevraživosti.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Před chvílí zmizela Bedyho otázka – co si mažete na chleba… Na té by nic závadného nebylo, ale jeden uživatel tvrdil, že margarín se od války nevyrábí. Když se sešlo dost argumentů proti tomuto tvrzení, otázka zmizela…

Další odpovědi
Damiana

„Říkám“ to už po několikáté. Tohle „privilegium“ vpby se mělo zrušit. Není „zaměstnáním“ užitalelů brát si na svá bedra i povinnosti administrátora tohoto serveru. Jestli se to tu bude hemžit trapárnami a vulgaritami, bude to jen ukázka toho, jak to tu vypadá, že se tu o to nikdo nestará a po komerční stránce přestanou být Odpovědi.cz pro potenciální klienty zajímavé.
Tak jen houšť a makejme za administrátory – a pak se tu hádejme… Blbost!
Je vidět, že zjevně nefunguje to, co bylo myšleno možná dobře – jen lehce korigovat nešvary a nedostatky, být soudní, slušní a lidští. Z toho, že někdo rád a osobně vezme cenzuru do svých rukou – alespoň tady, když jinde to nejde… vyplývá jen jediné. Je to k ničemu. Tím, že někomu „smázne“ otázku (nebo odpověďˇ) mu jaksi říká: Víš co? Ty drž hubu…
Takhle ale jedná jen primitiv.

Drap

Dělá to tady stále a ta samá skupinka lidí. Spoléhá přesně na to, co ti píše očko. Takto se snaží mstít , nechápu proč, lidem, kteří se jim nějak znelíbí a nechtějí bodovat jak oni si přejí. Samozřejmě, tvrdí že je to věc admina. I když ti otázku vrátí, za dva či tři dny, tak kdo si na ni vzpomene ? Nikdo si jí ani nevšímne. Mám obavy, že s touto otázkou to může dopadnout jak s tou minulou.

led

Tieto cenzúry nemajú nič spoločného s érou bývalého režmu. Je to horšie. Zjavne „cenzor“ postupuje podľa vlastného (nám neznámeho) kľúča, buď podľa mena užívateľa (najlepšie je na tom anonym), alebo zo závisti, že nevie pravdivo odpovedať, či chce dokázať, že je najlepší(?).
Včera bola napríklad zmazaná zaujímavá barbakanova otázka o podvodnom registrovaní cudzieho emailu na inzerát s úmyslom poškodenia. Mal pravdu, skutočnetakáto činnosť je podvod (asi táto odpoveď bude kvôli tomuto tiež scenzúrovaná – odstránená, preto ju vkladám aj do diskuzie). Nedávno tiež moje upozornenie na nesprávnosť otázky/neotázky (mazal takéto upozornenie môže spraviť, my nie!) bolo odstránené z dôvodu „Obtěžující příspěvek / spam (např. vkládání reklam, nesmyslný obsah).“
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vsechny-programy-na-nataceni-obrazovky-co-znate-dekuji-za-odpovedi#discussion
Napriek tomu mi užívateľ stihol napísať, čo to vlastne potrebuje a odpovedala som mu vnútornou poštou.
Je to činnosť veľmi poškodzujúca meno tejto stránky a zaslúži si naše opovrhnutie!

anonym

Kdo není s námi, jde proti nám, bylo heslo za komunismu a někdo se jej snaží aktualizovat ve svůj prospěch. A to je ten klíč, o kterém si led myslí, že je pro nás neznámý. Jakmile se objeví otázka ( odpověď ) někoho, kdo už je tady delší čas, okamžitě, tedy pokud je přihlášen ,ale on je snad přihlášen neustále ( čert nikdy nespí ) vrhne se jako sup na mršinu a svým zobákem klove okolo sebe, jen aby zkritizoval, pomluvil a chce prosadit pravdu, tu svou pravdu. Pokud není po jeho, nezbývá mu nic jiného' než otázku ( odpověď ) nahlásit ( smazat ) jako závadnou, ale adminovi to je snad jedno, jestli ten obsah odporuje kodexu. Robot prostě obsah vyhodnotí (odpověď ) jako závadnou a ta zmizí ze světa, tedy pokud se postižený neobrátí přímo na admina. Píši v jednotném čísle, ale jsem přesvědčen, že to jsou minimálně dvě osoby, kteří takto jednají.
Očko tady píše líbivá slova, ale ve skutečnosti bych za ni ruku do ohně nedal. K ní se hodí přirovnání ke rčení : na jazyku med, v srdci jed. Viz její odpovědi, kde se snaží temperamentem svým vlastním, znechutit tázajícího nebo odpovídajícího. Chtěl bych vidět obsah její korespondence s adminem a Dr.Axlem, ale to se nám, smrtelníkům nepoštěstí.

anonym

Na předchozí smazanou otázku jsem Ti odpověděla, že psychicky narušený „mazal“ už zase masíruje své ego. Toto nedělá admin a pokud to nedělá admin, tak to provádí někdo pěkně psychicky narušený. Napiš, prosím, adminovi, aby se podíval na to, kdo tady zase blbne ve velkém stylu. Toto už je třetí odpověď. Dvě jsem posílala a objevilo se „otázka byla smazána“. Někdo je dnes zřejmě pěkně nas…, tak si vybíjí své nálady na odpovědích. Chudák ubohá.
Doplňuji:
Nevadí, mosoji, nenapíšeš mu Ty, napíšu mu sama. Hnusí se mi ubožáci, kteří si musí dokazovat, že aspoň za něco stojí, tak hanebným způsobem. Tohle není v pořádku a pokud tu chce někdo fungovat tak podlým způsobem, tak ať táhne rovnou do háje.

anonym

Jak jsem zjistil na tomto portálu se nevyplatí chválit minulý režim.Jakmile jsem napsal co bylo v minulém režimu lepší než dnes, tak otázka byla smazána.
Takže nevím, jestli v minulém režimu byla horší cenzura než dnes.Ono to asi modrým ptákům na tomto servru nejde pod nos když bylo něco lepší v minulém režimu.
A k otázce.KDO DĚLAL U LOPATY(respektive ve fabrice u mašiny) tak NIKDY nemusel zpívat jak ono pískali, protože JSME VĚDĚLI, ŽE OD TÉ MAŠINY NÁS NIKDO NEVYHODÍ.Níkomu se nechtělo dělat rukama.
Jenže dneska vás i od té lopaty (mašiny) vyhodí, protože prý každý bude rád dělat za méně peněz než já ( a v tom mají pravdu, protože než být za dva tisíce doma, tak raději budu dělat za 8000 tisíc, jenže to je degradace dělnické třídy a k TOMU SE KOMUNISTI
Doplňuji:
zase mě to odeslalo dřív než jsem chtěl.
NIKDY NESNÍŽILI.Ti si dělníků vážili, protože ono jim vydělávali na státní rozpočet..

briketka10

SŮWO,
já mám margaríny doma 2 heč a nevím co tím chtěl
tedy ten mazal říct, dokonce mám i to Peklo na talíři
ze Streamu o máslech nahraný tam se o nich taky
mluvilo .. takže se pořád vyrábí, zřejmě proto byla
smazaná, jiný důvod nevidím tam byl jasný důkaz !!

annas

Ad Briketka, vložila jsem odkaz a okopírovala vývoj margarínů od prvočátku jejich vzniku. Stále platí obecný název margarín, jak napsala Sůwa, jenže se v určitých obdobích vyráběl a vyrábí z různých surovin.

http://www.vy­zivaspol.cz/clan­ky-casopis/margariny-vcera-dnes-a-zitra.html

led

Tieto cenzúry nemajú nič spoločného s érou bývalého režmu. Je to horšie. Zjavne „cenzor“ postupuje podľa vlastného (nám neznámeho) kľúča, buď podľa mena užívateľa (najlepšie je na tom anonym), alebo zo závisti, že nevie pravdivo odpovedať, či chce dokázať, že je najlepší(?).
Včera bola napríklad zmazaná zaujímavá barbakanova otázka o podvodnom registrovaní cudzieho emailu na inzerát s úmyslom poškodenia. Mal pravdu, skutočnetakáto činnosť je podvod (asi táto odpoveď bude kvôli tomuto tiež scenzúrovaná – odstránená, preto ju vkladám aj do diskuzie). Nedávno tiež moje upozornenie na nesprávnosť otázky/neotázky (mazal takéto upozornenie môže spraviť, my nie!) bolo odstránené z dôvodu „Obtěžující příspěvek / spam (např. vkládání reklam, nesmyslný obsah).“
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vsechny-programy-na-nataceni-obrazovky-co-znate-dekuji-za-odpovedi#discussion
Napriek tomu mi užívateľ stihol napísať, čo to vlastne potrebuje a odpovedala som mu vnútornou poštou.
Je to činnosť veľmi poškodzujúca meno tejto stránky a zaslúži si naše opovrhnutie!

Sůwa

Barbakan upozorňoval, abychom si udělali screen ( tak jsem to aspoň pochopila ) a já jsem ho udělala – dotaz i objasnění v diskuzi. Příležitostně to mohu znovu použít 🙂

led

to objasnenie ma zaujíma, už som ho nestihla :(

annas

Já rovněž ne. ☹