Avatar uživatele
anonym

proč je to hlavně nebo spíš jen lidskou prioritou?

dnes je asi den bl..,nebo nějaká podivná erupce co na nás působí?ale koukám kolik uživatelů je opět rozhádaných,proč,co­pak je to naše hlavní cíl se neustále hádat,bojovat,sou­peřit,když už né o území,tak aspon o body,a když už dojdou argumenty na bodování tak se navezeme do otázek a odpovědí jiných,no pokud i to nás přestane bavit tak ještě zbývá osočování,a osvědčené urážky,co je moc je moc,to se fakt neumíme domluvit,přestat se hádat jak děcka na pískovišt?nezlobte se na mě,ale já se stydím že to musí vzít do režie admín,jo fakt mi to příjde trapné že jako dospělá žena se neumím s někým dohodnout a potřebuji nějakou větší moc,nebo dozorce,copak se nemůžeme tolerovat nebo aspon ignorovat?myslíte že to bude bolet když se aspon pokusíme?
Doplňuji:
Ani tento příspěvek nemá obecný charakter.
Přesto jej lze chápat jako uklidňující prvek do vzniklé situace, proto nebyl smazán.

Administrátor serveru Odpovedi.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, rynek878, E.n před 4953 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terry

Myslím, že ten, kdo chce, si vždycky důvod k „šťourání“ najde.
A ten, kdo se „šťourat“ nechce, to přejde.

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

tak a máš to taky :D:D

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

buraku,tady bohužel nejde jen o tento den,už se to vleče příliš dlouho,,,a místo aby se to uklidňovalo,tak se vždy najde někdo kdo se v tom hovénku začne znova přehrabovat,pozor nakonec může pěkně zasmrádat sám,,,(to není myšleno na vás,ale na ReHu,vůbec jsem nepochopila o co jí šlo,,když položila svoji otázku,,,prostě se zřejmě jen chtěla pošťourat a získat si tak něčí sympatie ,,,,,

Nedávno se tu někdo ptal na životní mota,,zapomněla jsem napsat,„Že jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá“…

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Většinou už končím, ale dnes jsem ještě nakoukla, i když přesně nevím, o kterou otázku jde. Jak píše Kropítko, spory se táhnou už dost dlouho. Přece jsem vložila asi před měsícem či dvěma otázku …

Buraku, my jsme si při této příležitosti vyměnily názory, i když jsem každá na jiné straně, ale slušně jsem se domluvily. Proto si cením Vaší pomoci při urážkách Nabubindese.

Mělo by to tak být. Žít a nechat žít – mohu mít různé názory, ale nemusím být nepřítelem.

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

-- která otázka to je?
– v čem jsem se chtěla pošťourat? Sama netuším.
– čí sympatie bych si teoreticky měla chtít získat?

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

terry,buď jste dost vztahovačná a nebo jste ReHu,,,,kolik máte avatarů,tedy myslím tím účtů na odpovědích????

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Byla jsem mimo svůj PC a Nick ani heslo ten cizí PC nevěděl 🙂.

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

mě fakt jen mrzí že se neumíme domluvit,ale tak to adi na světě chodí a nikdo stím nic neudělá

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

to mě mrzí také a jak koukám bude hůř,,,ReHu je terry a kdo ještě??? Tak to mi nasol bulvu!!!

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Byla jsem mimo svůj PC a Nick ani heslo ten cizí PC nevěděl 🙂.

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

To je dost, že vám do došlo. Jen čekám, kdo se ozve další :D :

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Je dost lidí o kterých si myslím,že má aktivních více účtů,ale od Vás bych to ReHu nečekala a nevidím důvod,proč bych na to nemohla upozornit!?

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Nikdo nepsal, že se na to nemůže upozornit. Jen, že o nic nejde. Nebo snad ano???

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

já myslím,že jde,už jenom třeba proto,že když tady budete vystupovat s několika účtama,tak pro Vás není problém s lidmi manipulovat,,,,ono je něco jiného,když jednoho názoru jeden člověk,nebo třeba pět lidí,,

před 4952 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

já budu mít jen jeden účet stačí když mi nadávaj jednou nemusí ješte i na jiných:D mělo by se to zakázat pak nejen že v tom má člověk zmatek,ale vede to k podvodům a neposlední řadě i přispívá k těmto hádkám

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

burak,ale ono to povolené není,,zase kodex,,,já vím,už jsem s kodexem trapná,,,,

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

tentokrát nejste,já to nevěděla že je to zakázané a to už ten kodex čtu skoro každý den,asi to bude i moje modlitba,tak si pak můžeme udělat spolu chvilku modlení

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Zneužití Odpovědi.cz

Není povoleno zakládat více uživatelských účtů (profilů) za účelem porušení tohoto kodexu a podmínek Odpovědi.cz.

Porušení Kodexu uživatele může vést až k okamžitému zablokování uživatelského přístupu bez předchozího upozornění.

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Ámen,,,

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek