Enn

Proč je teď v Česku taková zima?

Co to způsobuje? Bude tu do budoucna víc a víc zima? Nebo se někdy začne taky oteplovat? Může za to globální oteplování ?

Nejlepší odpověď
Emefej

21. prosince skončil Májský kalendář a od té doby bude pořád prosinec.

Další odpovědi
hanulka11

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/297845-narky-na-snih-jsou-neopodstatnene-zacatkem-dubna-nasnezi-kazde-druhe-jaro.html

Drap

Prozatím co si pamatuji a pamatuji již hodně zim, tak vždy se po zimě oteplilo a po létě zase přišlo ochlazení. A tak to bude i tentokrát

Děda Louda

Globální oteplování je pitomost.
Již prastaré rčení říká: „Březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem“. Takže jak vidno, vůbec nic mimořádného se neděje.

anonym

Prý jestli nám to červenec a srpen nepokazí, bude letos pěkná zima.

anonym

Tak proč? No prostě blbne počasí. Je duben, tak na to má „svaté“ právo. Neboj, jaro bylo každý rok, přijde i letos.

Monikas

Taky marně čekám kdy už konečně přijde to globální oteplování :)

Halen

Současné počasí je uměle modifikováno. Umělým zásahem do Arktické oscilace http://en.wiki­pedia.org/wiki/Ar­ctic_oscillati­on je uměle udržováno počasí podobné polovině listopadu. To znamená neustále zataženo neprostupnou clonou oblačnosti a teplotami bez výkyvů mezi noční a denní dobou.

adamda

dobrý den, podle mě jak vypouštíme výfukové plyny apod. do ovzduší a tak se to nahoře ,,zamíchᡡ a je potom divné počasí.