alexandra

Proč je tam dvakrát?

Proč tam mám tu otázku pro Miroslava dvakrát,když jsem ji tam dávala jenom jednou.No nic Miroslave,budeš si muset vymyslet dvě odpovědi.Dobrou noc!
Doplňuji:
No a teď už jí tam nevidím vůbec,já se na to vykašlu.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Asi byla otázka nevhodná a byla smazána.
Pokud chceš nevhodné otázky, musíš kontaktovat přímo uživatele.
Jo a nezmizela a jsou tam obě. Ale jsou v jiné kategorii (rodina a vztahy-sex) a ta se na hlavní straně nezobrazuje-u profilu jsem ji našel.