Avatar uživatele
Posspi

Proč je takové haló okolo vítězství Brna v hokeji?

Zdravím.....může mi někdo prosímvás vysvětlit, proč je takové halo nad vítezstvím Brna v hokeji?? Sice absolutně nechápu o co jde, s kým hráli a proč se o tom všude mluví, ale já v tom nevidím nic… Jako v České republice se každý týden hraje tolik zápasů, třeba Zlín nad Plzní, Hradec Králové nad Ústím nad Labem, a nikdy se nic neřeší,a teď…?? Nějaké Brno vyhraje a div že o tom nejsou zapráskané všechny mediální zdroje. Vysvětlí mi někdo,o co jde a proč když se teda každou chvilku hraje nějaký zápas v hokeji, tak nevyhlašujou ve zprávách vítězství, a když teďka Brno jednou vyhraje, tak se z toho div nepo… celá Česká republika…??? Proč se to tak řeší?? No bože,tak asi vyhráli…neřeknu, kdyby to byl nějaký slavnější zápas ,třeba Brno vs Lotyšsko (PŘÍKLAD), ale nejspíše není… nebo je?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 2533 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Kometa se stala mistrem a to opět po 51 létech. Mimo to s ní nikdo v počátku sezony takto nepočítal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Možná tě zaujme, že Brno bylo a je naše druhé největší město. Pamatuji dobu kdy bylo výstavní nejen při tradičních veletrzích a Kometa jedenáckrát po sobě získala mistrovský titul, ale i časový přelom kdy přestalo žít a růst do krásy. Pak šlo všechno do kytek neboť státní finance byly soudruhy odsouzeny k podpoře těžkého a chemického průmyslu.
Po revoluci náš milovaný štatl začal znovu vzkvétat a díky bohu dnes je opět životem kypícím místem kultury,vědy a studentů.
Mimochodem, připomínáš mně filosofii kdysi známého „Smutného muže“, který mj. pravil: moje stará se nejvíc vzruší, když z ní slezu a otřu si ho o záclonu.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Trocha osvěty: každý týden se nehraje „tolik“ zápasů, to byla pravda tak ze začátku roku, když se hrála základní část hokejové ligy systémem každý s každým 4×. Po základní části se hraje část vyřazovací, kam postoupí 10 nejlepších družstev té předchozí části základní a tam už se to hraje vyřazovacím způsobem, byť na více zápasů. Na konci zbývá jen jeden a to je hokejový mistr Česka a to je letos Brno.
Nic si z toho nedělej, že jsi hokejový ignorant. Já zase fotbalový. Nezajímá mě zdlouhavý a nudný sport (hra) plný nagelovaných ubrečených simulantů, nadto prolezlý korupcí asi tak 3× více nežli všechny ostatní sporty dohromady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

„Nějaké“ Brno? Nejsi ty Pražák? Však to Kometa letos Spartě pekně nandala. Podle mne o této události média (hlavně televize) informovala velice málo. Když tě hokej nezajímá, proč se vůbec vzrušuješ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GM

cochee – to je za 10 palců.

před 2527 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek