Kelt

Proč je tak obtížné se dovolat do některých společností?

Možná že to taky znáte. Jsou různé společnosti – telefonní, pojišťovací a jiné, které se vyznačují tím, že po zavolání se s vámi nespojí člověk, ale slyšíte nahraný automat. Děkujeme, že jste zavolali. Všichni operátoři právě hovoří s těmi, co se dovolali před vámi. Pro volbu zvolte nějaké číslo. Pak hraje hudba a každou minutu se ozve, jste xtý v pořadí. Všichni operátoři právě hovoří s těmi, co se dovolali před vámi. Pokud to trvá deset minut a nic se neděje, pouze vám nabíhají minuty a tím i částka, kterou je třeba platit, tak vám to asi moc na klidu nepřidá. To tam opravdu mají tolik operátorů a opravdu všichni hovoří tak dlouho? Máte s tím zkušenosti? Děkuji.

Nejlepší odpověď
da ny

Nezbývá než věřit, že to tak opravdu je 😁.
Někdy se dovolám hned, jsem 2. v pořadí, nebo čekám půl hodiny.
Na mnohé z podobných společností však voláte bezplatně…
Např. na centrum technické podpory UPC volám zásadně v noci ;). Odmačkám si potřebná tlačítka s automatem a ve 2 hodiny mi to technik vezme hned.
Někdy lidé volají „zbytečně“ a „zdržují“ ostatní.
Jindy se řeší, ověřuje, zjišťuje a zařizuje a to nějakou dobu trvá.
Před lety jsem měla „rekord“ 40 minut čekání. Problém byl akutní, měla jsem čas a linka byla bezplatná. Trpělivost svatá ;-D

Další odpovědi
Drap

Nezbývá než počkat. Jiné řešení neni