zjentek

Proč je tady šedá vyhledávací lišta překryta druhou vyhledávací lištou?

To je ZASE nějakej virsus nebo ZASE nějaký přesměrování?

Nejlepší odpověď
dubraro

Chyba v designu stránky.

Další odpovědi
independent

Já to tam mám taky, ale jen v Firefoxu, v Opeře je to normální, ostatní jsem nezkoušel a ano je to přez google, to vidím v té liště.

michalds

Asi to vyhledává přes Google. Programátoři si to ulehčili.

aliendrone

Jo, vypadá to jako pěst na oko. Neříkal bych nic, kdyby se to projevovalo v nějakém minoritním/ex­perimentálním prohlížeči (to se NEDÁ uhlídat), ale nepohlídat si layout webu pro Firefox… popravdě mě to zase až tak moc nepřekvapuje. Už je to cca měsíc – a fix žádný. Tomu se říká z ostudy kabát. :)

Dochy

Proč jsi rovnou nepřiložil screenshot? Bál ses že Ti to někdo smázne?? 😉
Ale potvrzuji taky mám vyhledávací pole „nadvojato“, i ta hlavní stránka má dvojitý rámeček, což nevím jestli je normální…

anonym

přiložím screenshot za něj, je z Opery (ver.51) https://imgur­.com/4ZwNs1V

anonym

naštěstí ve firefoxu i v chrome s adblockem vidím stejnou stránku poněkud přehledněji a bez této chyby viz https://imgur­.com/a/QaLO2https://imgur­.com/a/3XyTU

anonym

zřejmě nejzajímavěji se tato chyba stylování projevuje v prohlížeči GNOME WEB (dříve známý jako Epiphany). Projevuje se totiž tak že kdykoliv stránku načtu je to přibližně šance 50 na 50 že se chyba projeví nebo ne 🙂 z toho lze dedukovat že podstatou problému je jen pořadí načítání komponent stránky, které při asynchronním načítání zdrojů může být jen otázkou náhody.