Proč je tady dovoleno dát palec od jedné osoby 3krát pokaždé pod jiným nickem?

Připadá mi to dost absurdní,aby jedna uživatelka dala 3krát a označila jako zajímavou otázku a dala palec a to pokaždé pod jiným jménem.
To mi přijde jako dosti velké bratrství a cpaní někoho na vyšší pozice za každou cenu.
Viz toto:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-rozdil-mezi-harok-a-raroha
ZZZZ,carpediem,zla­tokopka.Jedna a ta samá osoba.
Doplňuji:
Gecco,tady plno lidí poukazuje na to,že někdo nedá na konci dotazu otazník nebo že se nepodíval do vyhledbvače,zda otázka již nebyla položena a tohle si myslím ,že je mnohem větší prohřešení,Podle mě,je to ojebávka na dobrej urovni,kterou vám tady dost lidí sbaštilo.

Nejlepší odpověď
gecco

Je to jednoduché – jde o tři různé nicky…
😉
Pokud jde o IP – není to tak jednoduché – jestliže máš na připojení od providera pověšený subnet, tváří se všechny počítače subnetu jako jedna IP (resp. – je prezentována IP routeru)…
___
BTW – to šlo o naprostou srandičku. A pokud tě to uklidní, pak v mém ´případě´ i o výjimku…
😉
Doplňuji:
K Doplnění:
Jugare

  • „ojebávka na dobrej urovni“ – já to naopak považuju za dobrej fórek…
  • „dost lidí sbaštilo“ ti, kdo ZZZ* znají, vědí (nemusí „baštit“) a ti, kdo nevědí – inu, co se dá dělat?
  • BTW – opravdu si myslíš, že mne ´body´ (ať nahoru či dolů) nějak rozhoděj???

😁
___
Zmínku o „tady plno lidí poukazuje na to,…“ pak vůbec nechápu – poukazuju já? Nebo ZZZ*???
Tak ti začínám mít dojem, že si připadáš z nějakého důvodu snad ukřivděně, či co…

Další odpovědi
kapka

Tohle je mi teda nejak jedno, kolik ma kdo hvezdicek. To uz by mi vic vadilo, kdyby si nekdo z jinych svych profilu vybodoval svoji odpoved na nejlepsi pozici nahoru. A treba i bez ohledu na spravnost odpovedi.
Tohle od zzz mi prijde jako bezvyznamna ptakovinka. A nevsimla jsem si, ze by to delala v jednom kuse. Aspon ne u mych otazek.
Sakra… Zlatokopko? Chci taky nášup. :DD
Doplňuji:
Aneb – odpusťme milencům :DD :)))

dědapetr

To stačí aby v jedné rodině byli tři počítače,avšak u každého jiná osoba tak je stejná IP adresa.

Drap

Neni nakonec sama. Takovéto věci se zde vyskytují už hodně dlouho. Je to každého věc, zda chce, či nechce podvádět. Pokud to admin dovolí, tak to zřejmě neni žádný prohřešek. Je zbytečné takovéto věci tady řešit. Běžní uživatelé to stejně řešit nemohou.

zzzlatokopka

Jugare no mám z tebe dost, gecco za to nemůže, to já jsem zkoušela zda to jde, zda to odpovědi.cz umožňuje, a ano umožňuje.

Kdybych to odzkoušela na na niku Jugar, tak se tetleíš blahem a nedržkuješ.

Doplňuji:
Jeden z důvodů proč jsem to zkoušela je samobodování a samonominování www a beera, teď už vím, jak to u nich funguje.

No a další důvod je, že mám ráda pokusy:-))

Sakra, teď si mě nalákal, abch provedla nějaký pokus na tobě, třeba mazací?

anonym

zzz…paranoia – nehas co tě nepálí.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pa­ranoia

zzzlatokopka

čeňek modrý a znáš toto?

Vanessa Gun – Jan stihoman

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=iCjrboQe­Y28

zjentek

Podvodníci!!! Znejtek ;q

zzzlatokopka

Víš co ? Ty tež nedržkuj, kde si byl? Ti tu 3 dny palcuju staré otázky a furt nejseš zlatej:-(((oooo

zjentek

tož snad „kaj si byl“ ni?
Tak za prve se nauč česky a za druhe to s tym tvym bodováním není tak horke ..furt to eště vypada, že někere me otazky nebyly zajímave (nechapu) a bajkere moje odpovědě nebyly ani užitečne (což uplně neni vůbec pravda) ;q

zzzlatokopka

Do odpovědi ti nelezu, páč já sem chytrá dost, tak ty tvoje nepotřebuju znat:-ooo

gecco

;-DDD

gagaga

Vy ste tu este !??
:p

zjentek

http://www.mi­ejski.pl/slowo-Stul+pyskVepište odpověď…

zjentek

oprava: http://www.mi­ejski.pl/slowo-Stul+pysk

gagaga

splneno..!
dokonce i na kod :
:p

anonym

usměv

gagaga

Jugare, tohle byla jen legrace..
nesmite brat nasi bzzz vazne :)
nedela to preci pravidelne.. :p
me se to naopak zdalo jako vydarenej vtip..
i me jednou takhle obodovala, kdyz jsem misto do diskuze odpovedela omylem do odpovedi , ale pak jsem stejne pozadala o smazani ..

a ona se tim ani nikdy netajila, ze je to ona..dela si z toho prdcu, a tak to ma byt :P

fakt to bylo vyjimecne , na tohle bych nepoukazovala ..umi si udelat srandu i sama ze sebe, to umi malokdo …

kapisto ??

  • iv-

anonym

potom je vo ničem

gecco

😉

gagaga

kam se za mnou bzzzz hrabe..to my jsme tu drive s doktorem meli dohromady tech nicku asi 80
:)

anonym

proč jste to dělali?kdo jste?co vás k tomu vedlo?
proč jste takt podváděli lidi tady na poradně?nechápu to

gagaga

jugare, to se ted uz neda vysvetlit :)
to byl jen takovej " boj " , ale z me strany z legrace, nechtela jsem nechat " vyhrat " tu druhou stranu ..
sice jsem nebodovala ja ( bodovalo se v noci , to ja spinkam ) , ale byla jsem hlavni " organizatorka " .. a mela jsem roky dlouhe prstiky az k samotnym adminkum …vse jsem s nimi diskutovala ..
me, i jim slo o to, dostat urcite uzivatele z poradny ,a ja spolehala na ne, a oni zase na me ..a nakonec se nam to podarilo ..

  • iv-

gecco

  • iv- – o těch dobách jen čtu…

😉
Mimochodem, podle Mosoje to byly doby dokonalosti, klidu a míru…
😉

gagaga

kazdej to vidi jinak, ale ja na ty doby strasne rada vzpominam..ja jsem se tu na odpovedich virtualne vdala :)
jenze pak se muj " zenich " zacal " obouvat " do an., a to nemel delat :)
to byl fofr rozvod ..:)

  • iv-

gecco

;-DD Na kamarádku mi šahat nebudeš…!!! 😉
To je pěkné…

kapka

No teda. Ja mam nekdy pocit, ze je tu ve skutecnosti tak pet lidi, vic ne. :))

anonym

Zlatokopko ,klidně prověd pokus mazací na mě,ale mě kdybys obodovala 3my nicky z jedný adesy,já bych na to přišel,doufám,že ti to trošku do tvého vědomí zasáhne a budeš spravedlivá

zzzlatokopka

Jugare přestaň brečet, u chlapů to vypadá divně.

anonym

Nikdy jsem nad ničím nebrečel,jen se divím nad tvojí podjatostí a vlezdoprdele......

zzzlatokopka

Jugare jaké vlezdoprdele? Gecco tu zlatý profil měl jako Mowla a sám se ho vzdal a jede znova od začátku, já jsem to zkusila na něm právě proto, že na body sere.

zzzlatokopka

A víš co je fakt divné? že to není nic nového, a řešíš to teď po 3 týdnech.

anonym

Já bych to neřešil,ale někdo mne o to požádal,tak to řeším za něho,pokud byl mowla zlatý,nemusel přecházet ale to je jeho věc,ale proč tys to takhle řešila?máš ně+jaký mindrák?co na to manžel?

zzzlatokopka

Manžel je Ok, já jsem se totiž vdala dobře:-)

Já nic neřešila, já dělala pokus, jestli to jde. Proč to jde netuším, asi aby to www a beer neměli složité.

Jugare hodně tvých otázek jsem opalcovala, taky odpovědí, tak nechápu o co ti jde??? O ty 2 body navíc???

gagaga

bzzzz, tak ho obodujte jeste tema jinejma nickama a bude zde " mir " :)

a Jugare, nebudte jako ve sveraci kazajce a odvazte se..umite to, znam Vas..

byla to fakt jen prdca..pobavilo se nas na tom vic
:)
a kdo to tak nepochopil, tak jeho smula ..

  • iv-

gecco

Jugare → …„někdo mne o to požádal,tak to řeším za něho“…
WTF??
Tak to je ´drsný´…
___
Netuším, o koho jde, ale (ne)napadlo tě,

  1. proč to dotyčná/ý neventiluje sám?
  2. že budeš za ´trotla´?

___
…„pokud byl mowla zlatý“…
Šmarjá – jakou to má souvislost???
Jako Mowla Zlatý jsem se tu choval úplně stejně, jako Gecco Stříbrný – a pokud bych se reinkarnoval do Karla Velikého, bude tomu zrovnatak…
Ty se domníváš, že je nějaký rozdíl, mezi stříbrným a zlatým a domníváš se, že to nějak doháním???
Šmarjááá – ty jsi fakt fool…
😉

anonym

ono jde spíš o tu podjatost lidí vůči někomu jinému,já neosočoval Gecca,ale zlatokopku proč to udělala,že boduje ze 3 nicků.to mi přijde hodně pod kůží!!a nespravedlivé vůči ostatním,proto jsem to sem vložil,snad to někdo chápe.Potom ,když to tady takhle funguje,nemá smysl někomu něco psát,když stejně dá ten dotyčný palec jen tomu komu chce a správná odpověd od jiného člověka zůstane někdy bez bodu jen proto,že někdo s měkým sympatizuje,čau

gecco

Jugar → …„jde spíš o tu podjatost lidí vůči někomu“…
Víš – tohle mi připomíná móresy z dob nedávno minulých – „někdo“ vystoupil s nějakou ´blbostí´ – a aby té blbosti dodal váhu, prohlásil, že jedná za „lidi“, „lid“, „všechny“…
Buďto napiš – konkrétně, o které „lidi“ jde – a nebo svůj názor projevuj jako ´ty´, ne jako ´nějaká skupina´…
😉
Zzz* tady všichni ´stálí´ asi znají pod všemi nicky (nijak se s nimi neskrývá) a myslím, že většina její ´vtípky´ vnímá jako humorné. Pokud budu mluvit sám za sebe – já ji určitě považuju za příjemnou, veselou a milou – a ty dva (nebo kolik) body v tom určitě nehrají žádnou roli…
😁

anonym

Já si jen myslím,že ti zzzz pěkně leze až tam,nic víc

zjentek

anoano, některé mé správné odpovědi jsou bez bodu(jediného) ..takže pokud máš trocha času, tak buď tak laskav a můžeš mi to za ty podvodníki dát do rychtyku, jestli chceš ..dík ..jo a vem to od 2013 ..tehdy bylo lidstvo ještě hódně nevyzrálé ;q

anonym

ale,ale,ses tu uchytil jako špendlík na tenkej niti,vid?
jinde už tě nechtěli,tak jsi odešel sem ,,,,,do zázemí ničeho

gecco

Jugare → ale jdi, ty brebto…
ROFL…