sti.sta.sto

Proč je svět tak nespravedlivej???

Proč je svět tak nespravedlivej!!! Někdo se může udřít, sportuje, počítá kalorie, neustále se honí a někdo jinej nemusí hnout ani brvou a je pořád štíhlý, až hubený. Ne, nechci být hubená, ale přece jenom bych se ráda dostala z nadváhy. Denně cvičím břicho, denně jezdím 40 minut na rotopedu a váha stojí. Sakra, pořád stojí na těch blbejch 70-ti kilech. Já už fakt nevím, co mám s tou blbou váhou dělat, aby se konečně ta moje váha snížila.

Nejhorší na tom je, že poslední dobou mám problém vydržet s jídelníčkem. Pěkně si ho naplánuji, ale stejně nejsem schopná to dodržet, takže večer ještě jím. A nemůžu si pomoci. Dítě mě nenechá jít spát v křesťanskou hodinu a když se večer najím, tak hned ráno mám zase váhu vyšší.

A někdo jiný si při kojení zhubne na váhu o deset kilo nižší než měl před těhotenstvím a ještě nadává, že je hubenej. No, v tu chvíli bych opravdu vraždila.

Už nevím. Asi se půjdu střelit, nebo nevím!!!

Nejlepší odpověď
kropitko

Svět jako takový nemůže být nespravedlivý,ale vím co tím myslíte,já se třeba netrápím kvůli svojí váze,ale mám zase jiné trápení. Tak se hlavně netrapte. Radu nečekejte,stejně jste nenapsala kolik měříte,kolik je Vám let. Já osobně vážím poměrně dost kilo a přitom na to nevypadám,mám těžké kosti,hodně svalové hmoty. U každého člověka je to jinak,záleží jen na Vás jak se cítíte.

Další odpovědi
mosoj

Pominu-li případy kdy se jedná opravdu o poruchu metabolizmu je to vždy jenom o vůli a sebekázni. S jídlem večer nikdy nezhubnete. Při tom pohybu který jste zde avizovala je to tak na udržení stávající váhy. Zkuste si chvíli počítat energetický příjem a porovnejte ho s doporučovaným. Zjistíte, že naše tělo je dokonalá chemická továrna téměř se 100 % účinností a že se téměř vždy přejídáme.
Určitě je ve hře také genetika, ale ta se dá obelstít.
Nic si z toho nedělejte, já jsem na tom podobně.

Kouknul jsem na ten odkaz. Ano může to fungovat 3– 4000 Kč poradci a již Vám na to jídlo večer nezbyde.

Vyslověně hubené ženy se mně nelíbí.

Ujišťuji Vás, že jsou na světě horší nepravedlnosti !!!

dudu

Řekl bych, že má i smysl pro humor. V sedmnácti letech jsem jako rachitické a podvyživené dítě pobýval měsíc v Konstantinových Lázních. Dnes po mnoha létech jsem přescent, od lékařů mám ze všech mužských potěšení povoleno pouze holení a někdy mám pocit, že přibírám už jen když na jídlo pomyslím. Manželka zbaští na co přijde a i s klíčem od domu nemá ani šedesát kilo.
Když spolu jdeme, tak se každý určitě domnívá, že jí všechno sežeru a mně přitom kručí v břiše.

vagra

V.Menšík říkal o své váze:„postavím se na váhu-90kg,sním 10dkg salámu,stoupnu na váhu-94kg“
Na některé lidi to asi tak opravdu působí a s tím se buď smíříte,nebo vás čeká celoživotní boj.S nejistým výsledkem.

aramah

Spousta dobrých článku je na (pro ženy)hubla jsem s Míšou a dobrý skuzte to taky! přeji úspěch.

Nuk nuk

Tohle není záležitost spravedlnosti či nespravedlnosti světa. Postava se řídí mnoha faktory. První z nich je dědičnost, pak je tu metabolismus, který máme každý trochu jinak rychlý a pak samozřejmě životospráva.
Dědičnost neovlivníte, pokud Vaše maminka, babička a jiné předkyně měly sklon k baculatosti, je pravděpodobné, že na tom budete podobně.
Metabolismus se ovlivnit dá, ale je to fuška.
Životospráva ale záleží jen na Vás.

NEjdůležitějším krokem k úspěchu je ale naučit se mít ráda sama sebe takovou, jáká jste. Nevidět hned v každém deku navíc katastrofu, ale třeba motivaci k pohybu. Pokud budete za každým detailem hledat nespravedlnost světa a důvod k zoufalství, můžete to opravdu zabalit.
Spíš než se střílet doporučuji si stanovit malé cíle. Tedy ne chtít zhubnout či změnit postavu ráz na ráz, ale postupně.

Lucimia

Doporučuji přečíst. Je to pravda, co se tam píše. http://www.pure-hubnuti.cz/
Zbytečně se trápíte…

oskar

Ja si myslim,že váha 70 kilo je tak akorát.

člověk

všechno je v genech a v duševním chápání,možná,že začínáte trpět fobii a to by potom bylo na blázinec,tak to nechte na přírodě a chápání vašeho partnera,
jinak taková pomůcka,žana,která má krátká a tlusčí lítka,nikdy nebude hubená,jedině v těžké chorobě,a naopak ,žena s dlouhýma a štíhlíma lejtkama,nestlou­stne.prostě příroda si dělá co chce a co potřebuje,
PÁNBU ZAPLA=T,ŽE NEJSOU JEN VYCHRTLÉ A HUBENÉ ŽENY,ŽIVOT JE KRÁSNÝ SE ŽENOU PLNOU,
tím je svět spravedlivý,jen lidé,mezi něž patří i ženy,jsou cvoci.

Michal

Protože mocní tohoto světa ho takový dělají a ti druzí se nebrání.Možná ano,ale je to asi málo.

Nave

tak jsou větší nespravedlnosti…
má zkušenost:v těh­.jsem važila21kg,poporodu mi zustalo10–11kg nahoře,nešlo mi to dolu.po2letech po porodu jsem zchodila na puvodní váhu.,nesportovala jsem.kg po dětsku,bych už nikdy neřešila-je to to nepopsatelné.když jsem viděla po porodu jak mám velká prsa,jsem si říkala,abych,že snad budu mít ta svá malá.
lidé kteří drželi dietu v mém okolí,co jsem slyšela atd…tak říkaji pozměnit jídelníček,ži­votusprávu,jíst zdravěji omezit tuky,sportovat a nejduležitější je jíst pravidelně,nasnídat se.sama vím jaké to je,že člověk se v klidu s dětskem nemuže najíst a někdy pravidelně to take nejde,přidat zeleninu a ovoce.jíst5denně.a když se jde spat např:v22hod tak něco malého,lehkého se muže zakousnout i v20hod.
nejhorší prý je když člověk nesnída,a nebo když si dá za den jedn jedno jídlo…

ReHu

Pohyb je k redukci potřeba, ale nejdůležitější je stejně stravovací režim.
Můžeš jíst i večer, důležité je nemít hlad a také vědět, co a kolik. Také je rozdíl v tom, v kolik hod chodíš spát.
Potřebné jsou kvalitní proteiny.
Co se týče pohybu, věz, že spalovat začínáš až po cca 20 minutách aerobního pohybu – jízdy na rotopedu. Až když ye zahřeješ. Takže de facto jedeš pouze 20 minut.
A také záleží na tom, jak intenzivně. Důležitá je tepová frekvence. Pokud je rychlejší, spaluješ cukry a ne tuky.
Je to na dlouho. Pokud chceš podiskutovat. ozvi se na mail.