Proč je sůl levnější než zlato, když lidé potřebují sůl k přežití, zatímco zlato nikoliv?

Doplňuji:
No vidíte, a to je paradox, že jo ?

Nejlepší odpověď
isteron

To záleží zrejme od množstva toho minerálu, suroviny, rudy, koľko sa ho v prírode vyskytuje.

Další odpovědi
dudu

Zase jedna otázka pro otázku. Odpovědí je v porovnání dostupnosti a nutných nákladů na získání kila soli nebo zlata!!!

zjentek

ano, nutný věci k přežití by měli být nedostupný a nejlepší způsob, jak toho docílit, je vysoká cena ..to je základ zatím nefunkčního sociálního programu, při kterém by kategorie občanů " rozených pod lávkou" se definitivně eliminovala