Irady88

Proč je strouhanka hořká?

Při ochutnání řízku jsme zjistili, že jsou hořké – nepoživatelné. Po ochutnání všech ingrediencí jsme zjistili, že na vině je strouhanka – příšerně hořká chuť i z nepatrného množství strouhanky. Jak je to možné?

Nejlepší odpověď
Drap

Strouhánka je očividně špatná, něčím kontaminovaná.. Vyhoď ji a udělej si novou.

Další odpovědi
Dochy

Skoro bych tipnul, že se do ní dostala nějaká plíseň. Jinak nechápu, co by na strouhance mohlo být hořkého.

msi

to nepotěší, každopádně nikdy nekupuj tu hnusnou z lidlu apod… dycky klasickou udelanou kupovat nebo delat sám, nebo obaluj v kukuřič. lupínkách nebo kukuřič strouhance, lepší chut hele. :)