fcoop

Proč je stav věcí takový,jaký je?

04.07.11 23:26 – sony
Pro helpfin – A ty by jsi mohl vzít v potaz, že někteří hledají titulky k filmu, ne žádnou recenzi nebo seznam kin, kde film hrají. Ať teda autor nepíše do nadpisy „titulky“. Ti kteří hledají např. přes Google tím zbytečně přicházejí o čas a tento web tím dělá jen komerční podraz. Aby měl vyšší návštěvnost.
04.07.11 21:46 – anin
devkoooooo bez do pici tendle web by se mel smazat!!!! hazi fake vyhledavaci klíčová slova!!!!
04.07.11 16:47 – helpfin
Pro Darta – o tvé inteligenci vypovídá, že nejsi schopný pochopit, že tady je portál o volném čase. A mezi volnočasové aktivity patří i návštěva kina. Příště než začneš nadávat, tak si vše pořádně přečti. A admina na tomto webu prosím, aby příště takového dementa nepouštěl do diskuze. Váše stránky mohou číst i děti. Jinak super !!! Jen tak dál, chválím.
04.07.11 02:40 – evka
si kokot
01.07.11 23:55 – Dart

Pro autora.. Si dement, krypl a zmrd… A důvod.. proč kurva píšeš do názvu titulky, když tu žádný nemýšll debile…

Je naprosto lhostejné uvádět,kde jsem to našel.Je to velmi,velmi častý jev.Je toho plný Net.
Kolik chodí po ulicích takových týpků,kteří třeba v tramvaji pustí někoho sednout,jsou standardně zdvořilí a dokonce! se na vás i uculej?
Proč jsou lidé tolik agresivní?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Lidi se tak léčí svoje komplexy – jinak to totiž neumí. Doma nebo v práci jsou „chudáčci“, a proto se chodí mstít na net nebo nedej bože na pokladní v hypermarketu =( Nebo si chtěj jen vylít vztek někde mimo … myslím, že to jsou většinou primitivové, kteří nic jiného neumějí než se s někým hádat … třeba mají i nějakou poruchu a vzrušuje je to … naštěstí takoví nejsou všichni, takže je nejlepší si těhlech nevšímat nebo pruděj ještě víc …

Další odpovědi
kapka

Tváří v tvář by to tomu dotyčnému, myslím, takhle hrubě ani neřekli, koledovali by si, že dostanou přes ústa. Ale když to jen vpodstatě anonymně vyťukají do klávesnice a nemůže se jim nic stát, tak proč by se neodvázali, že? ☹

iceT

Protože internetové diskuze a jiné obdobné jsou často anonymní a i když tam je někdo registrovaný,tak jistě ne pod svým jménem,a proto je každý takový haur a vyjadřuje se tak jak se vyjadřuje-to není agresivita,ale takový slovník svědčí o jisté inteligenci.A­nonymita na netu je prostě taková,že jedincům toto poskytne,pokud je někdo neblokne.
Třeba i na uložto jsou obdobné komentáře.No s tím se asi noc moc neudělá.
I anonymní dopisy bývají takové a už kdysi to tady řešil jeden uživatel,proč jsou lidé takoví a schovávají se za net.

led

Žiaľ, je to častý jav – liečenie si komplexov.
Človek si nasadí brnenie anonymity (sadne do auta, zapne internet) a hneď sa cíti Najvyšším pánom Vesmíru. Nedajme sa mýliť, každý, kto sa takto prejavuje, je taký aj v skutočnosti. Na verejnosti, kde ho vidia a dokonca i môžu spoznať, sa skrýva pod obal slušnosti, stačí malé poškodenie obalu (zásah do osobných práv, nepriznanie odmeny a pod) a vnútorný tlak fučí von.
Častý jav na križovatkách, v krčmách, na športových akciách…