štamgast

Proč je stále pořad Nikdo není dokonalý s přízviskem speciál když se vysílá pravidelně?

Je mi to docela divné.
Doplňuji:
To bych neřekl, v programu je u toho premiéra.

Nejlepší odpověď
terry

Možná to budou sestřihy „nejlepších“ nebo třeba spešl host?

Další odpovědi
quentos

možná proto, že se Krampol nedávno „podruhé narodil“ – po tomto jeho comebacku je z jeho pohledu určitě každý díl speciální, protože vůbec nemusel bejt…

Damiana

Nesleduji. Ale řekla bych, že terry má pravdu. Jestli je to archivní sestřih – je to tím pádem „nový“ pořad (nová výroba) – tzn. má nárok na premiérové označení.