muhamed

proc je sex povolen od 15, ale divat se na porno je az od 18??

tato otazka mi neda spat :D

Nejlepší odpověď
quentos

Mám za to, že je to proto, že porno má se sexem v praxi společného opravdu pramálo. Tedy aby se díky sledování porna mládeži nepokřivil obraz o skutečném sexuálním životě.

Další odpovědi
M.

Děti si myslí, že to všechno je tam hrozně skutečné a pak to chtějí zkoušet taky a nedopadá to nejlépe :)
Navíc tuším, že to má co dělat i s obličeji herců, ale nejsem si jistá.

venkovan

Mám pocit, že mezi zdravým sexem a některým pornem je velký rozdíl a jak tu už někdo píše – leckdo, často i dospělí nejsou schopni rozeznat co je realita a co je nahrané a co už hraničí či překračuje hranice lidské důstojnosti. Natož mladiství.
Takže klidně spi – porno je jen obyčejný kšeft s nízkým sebevědomím četných lidí.

anonym

to je jako ve Vatikánu. V kraťasech tam nesmíš chodit, ale sex je od 12 let

led

V živote je to tak, veľa vecí robíte skôr, než teoreticky zistíte, čo vlastne robíte.
Dobrý spánok, prajem.

bolak

česílko: to víš, i papež má svý potřeby..

venkovan

Se divím – když nemohu do Vatikánu v kraťasech, vezmu sukni. Když v ni mohou běhat Skoti, tak proč ne Češi