Proč je Rychtář takový prase?

Až mi jdou nervy kolem jak se tento člověk může chovat,jaký máte vy názor?Je dobrý,že aspon dostal přes hubu včera.
Je to tyran se vším všudy.
Doplňuji:
Jsem sice rocker,ale toto chování mne docela udivuje,jinak bych otázku nevložil,byla to přece je naše 1,DÁMA POPU ajak to dopadlo,neřešte neřešitelné,děkuji

Nejlepší odpověď
huxa

Nedělal bych si závěry o lidech dle toho, co se dozvíš z bulvárů.

Další odpovědi
Alesh

Nečti bulvár, už jen z těch titulků je jasné, že to jsou přifouknuté bláboly. Upřímně je mi u pr… nějaký Rychtář.

iceT

první dáma popu?chacha,kdyby jí byla,byla by jí i za deset,dvacet let a u nás jsou jiné zpěvačky,kterým bychom se mohli klidně klanět a jsou to dámy,opravdu dámy…
Že je Rychtář prase?Proč by nebyl,když se stal veřejně známým poté co se dal s IB dohromady,já jsem o něm předtím neslyšela,stejně jako třeba o Ornelle,dokud nevlezla Koktovi do postele a nestala se tak rádobyhvězdou.

anonym

Nemyslím, že je tu ´mezi námi´ někdo, kdo jej zná osobně (možná se mýlím).
Takže se zeptej přímo jej…
😉
Obecně – každej jsme nějakej – a myslím, že jsou i ´horší´, jen se o nich tak obecně neví.

mosoj

Nevím, nemohu soudit, Znám kauzu jenom z bulváru. A co ti tak hrozného udělal . Bartošová snad byla ještě svéprávná .

ten který je

Nemůžeš soudit když jsi s nimi nežil.Takto vzniká davová psychoza po které může nastoupit soudce Lynch.

redy

Jugar souhlas, je to dobytek.
Nemusím ho znát osobně, abych poznala že je to prase----

suaeda

Bulvár nečtu. To jsou sprosté obrázkové omalovánky pro dospělé.
Co se týče Bartošové. Svého času zpívala pěkně, koneckonců získala 3 slavíky. Je to škoda, že takto skončila. Co mne podivilo, že svůj konec připravovala nějaký čas a naplánovala jej zrovna na den narozenin Rychtáře.

anonym

Nemám rád lidi, kteří dávají otazky jako bulvár.

honza19hk

Co mě je po nějakým Rychtářovi? Bulvár mě vůbec nezajímá, nemůžeš věřit všemu co v novinách napíšou.

Kelt

Vy toho pana Rychtáře znáte? Víte, že by Vás mohl žalovat za veřejnou urážku? Bulváru jde o senzaci, o náklad. Jaký je rozdíl, když dostane, jak Vy říkáte , přes hubu pan Rychtář, nebo nějaký pan Krátký, který bydlí vedle v domě? Neznám ani jednoho, tak nevím, jak z toho může mít někdo radost. Platí, nesuďte, abyste nebyli souzeni.

Bad Wolf

Ještě, že nečtu bulvár, tak k tomu nemám co napsat a prasata považuji za velmi inteligentní zvířata.

zjentek

první dáma možná ..ale želízko v ohni naší pop mjůzik byl Michal Penk.

anonym

Nečtu žádnej bulvár,koukám na stránky seznamu,vidím a čtu co se děje,to by člověk nemohl číst nic,osobně jsem Ivetu neznal,ale kamarád z vojny s ní kdysi bydel na patře,mluvil o ní hezky a to,že postupem času přišlo x partnerů,pak nějaké její depky a prášky,to je druhá věc,první dáma popu to kdysi byla v její slavné době,to mi nikdo nevymluví.Jak jsem psal,jsem srdcem rocker,ale názor si napsat snad muhu.Něco na tom bude,že odešla,ted bude aspon vydělávat více peněz její syn na její smrti.Už jen to,že její rodina se pohřbu nechce zůčastnit o něčem hovoří jakej Rychtář byl a to,že přejede svým autem dary ,které Iveta dostala po smrti je taky hnus.Čest její památce.
Ještě doplním,že její písně si nikdy sám od sebe nepustím a nikdy jsem si je nepouštěl,jsem na Led Zeppelin,Deep purple,ac/dc apodobně.