icurusL

Proč je rybička 24/7 jen na jednom místě?

Dobrý den,

mám rybičku která už přes rok každý den 24 hodin leží na místě (viz. obrázek). Filtry jsou čištěné každý týden, voda je čistá, krmení dostávají pravidelně, v okolí není žádná jiná ryba, které by se měla bát. Čeho jsem si ale všiml, tak je to, že dýchá tak, jak nedýchá žádná jiná tam. Tak mě jen napadá, že má nějakou vrozenou vadu, ale kdyby to bylo něco horšího, tak už by nebyla. Dá se s ní něco dělat? Nějak ji ulevit?

Nejlepší odpověď
Drap

Asi neumí plavat.

Další odpovědi
marci1

Nejdříve předesílám, že nejsem odborník. Jen mě napadlo, že jestli se jedná o tlamovce, ten ve svém přirozeném prostředí žije ve větších hloubkách a proto se možná drží při dně. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.