luckykubrt

Proč je rozdíl mezi normálním zobrazením a na celou obrazovku?

Zdá se mi, že v normálním zobrazení funguje program lépe, v zobrazení na celou obrazovku je však přehlednější. Proč nefunguje celoobrazový mód stejně jako v okně?

Odpovědi
gecco

Nevím, co je „normální zobrazení“ – ale pokud je video zvětšeno, je prostě výpočet obrazu náročnější (pro větší množství pixelů) – tedy jsou vyšší nároky na paměť i procesor (grafiku)…
😉

mosoj

Normální zobrazení je zobrazení v nativní velikosti. Všechno ostatní znamená přepočet velikosti obrazu dle daného algoritmu. tedy výpočty navíc.

luckykubrt

Normálním zobrazením myslím windowsovská okna. 🙂 Hlavně se zdá, že v módu „Celá obrazovka“ je program pomalejší a náchylnější k chybám, ale jak už jsem napsal je přehlednější.

gecco

Jistěže je pomalejší – pokud HW nestačí zvýšeným nárokům, zpomalí se běh…
Náchylnější k chybám? – může být – tuhnutí může být projevem slabého HW…
😉

luckykubrt

Takže příčinou může bát i HW. Kdybych měl tedy kvalitnější HW rozdíl bych ani nepoznal ?

gecco

Kdybys měl rychlejší HW, rozdíl bys – možná, nepoznal…
„možná“ proto, že netuším, kde je ´zakopanej pes´…
___
Ale najdi si nějaký způsob, jak výkonnější HW vyzkoušet…

luckykubrt

… být…