Meal

Proč je ropa důležitá?

Nejlepší odpověď
annas

Projděte si archív, v něm se dovíte odpověď. Otázka se opakuje.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=v%C3%BDznam%20ro­py

Ropa se používá téměř u každé masové výroby, přepravy a zemědělské produkce atd.

Další odpovědi
gecco

DÚ???
😁

Zamysli se a do Doplnění či Diskuse napiš, co rozumného tě napadne – zkontrolujeme to a případně schválíme nebo budeme rozporovat…

AmazedWolf

V dnešní době je ropa úplně všechno.

lexx

Poáč židle na které sedíš a comp do kterého koukáš je z velké části z plastů a to jsou bez vyjímky ropné deriváty…ty jsou naštěstí trochu recyklovatelné kdežto
nenávratné spalování ropy je zvěrstvo, až dojde jsou arabáci namydlený jako blesk.

štamgast

Protože se z ní vyrábí pohonné hmoty, plasty a spousta dalších věcí.