Michal Kole

Proč je pro ASPA tak „pracné“ dopsat do enginu diskusí 3 řádky kódu navíc, pro odeslání emailuu zůčasněným ?

Určitě se používá nějaký framework, který by to navíc ještě dost zjednodušil.

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli ti to dosud nedošlo, co ti všichni píší, tak laskavě znovu podívej do pravidel, kde je jasně uvedeno, že veškeré dotazy směřující k funkcionalitám Odpovědí, lze adresovat VÝHRADNĚ na infomal provozovatele.
Pokud ti tvé závadné a nevhodné otázky maže admini, měl bys mu ještě poděkovat za trpělivost, vypadá to, že tě mrzí, že už pouze na Odpovědích jsi ještě nedostal ban- na všech ostatních webech ses dávno znemožnil a zdiskreditoval.
(Ostatně sám jsi to svého času přiznal u otázky na bany).
Je smutné, že Odpovědi se staly posledním ostrovem a útočištěm podobných ztroskotanců, čímž jsou k smíchu mezi odbornou veřejností – viz Exotopedia:.

Zdroj: http://exotope­dia.org/wiki/Michal_Ko­lesa

Další odpovědi
hanulka11

už s tím přestaň – nemá to smysl – vem si ufonka a jdi spát

anonym

Michale, Ty máš ale den. Dej s tím už pokoj, než mne z Tebe klepne. Kdo se Tě tu potom bude zastávat? Dobře Ti radím, aspoň pro dnešek už zmlkni. Bylo toho dost. Teď si sedni, najeď si na „pravidla“, potom na „kodex“ a čti si to tak dlouho, až to konečně pochopíš.

Robert_PM

Jdi se utopit, psychotiku.