štamgast

Proč je přezdívka pro Kristýnu Kika?

Nejlepší odpověď
annas

Proč? Třeba malé dítě neumělo jméno vyslovit, jindy rodiče napodobovali dětskou řeč. takže Kika vznikla zkomolením, zkrácením atd.,Těžko říct.. Vyjadřuje určitý vztah k nositelce jména.

Upravených jmen je hodně, některá jsou zřetelnější, jiná nikoliv.

Kiki, Týna, Kikina, Kristý, Kika, Krista, Kik, Tynka, Tina, Kikča, Kristule, Kristy, Týnka, Kris, Kristl, Týnuška, Kristýn, CHristen, Kri, Kikula, Kristýnka, Kristin, Kikiriky, Kikuska, Kistu, Kikin, Kikus, Týnkek, Tzna, Kíťa, Kikyna, Kristián, Kiky, Kikouš, Bláhovka (Net)

Další odpovědi
ivzez

Kristýna > Krista > Kika
Jde jen o jinou podobu jména,
není to přezdívka.