Proč je poslední dobou webová stránka Seznam.cz tak pomalá?

Začalo to někdy v polovině prosince – když si otevřu internet a nabíhá tam Seznam.cz,tak to trvá a když chci použít vyhledávač na Seznamu,tak je to vyhledávání pomalé. Naskočí to někdy až po minutě a musím vyhledávat přes Google,který na rozdíl od Seznamu funguje úplně normálně. Já nevím čím to je. Dá se to nějak spravit? Nevím,jestli tomu mému popisu rozumíte,co mám za problém,ale jinak se to popisovat nedá. Tak to snad pochopíte.

Odpovědi
mosoj

Jakého máš poskytovatele netu a jaký používáš prohlížeč. Nepoužíváš náhodou prohlížeč Explorer 11 a poskytovale O2 VDSL? Mám podobné problémy, ale s největší pravděpodobností je to o O2!!!! Seznam za to nemůže , byť je nyní datově dost velký. O2 jsou největší lháři na světě. Když pozvu technika běhá internet velmi dobře. Do dvou hodin po odchodu technika je to zase zoufale při starém. Ověřeno již třikrát.