zjentek

Proč je plast PETek od piv a aloe drinků ve srovnání s ostatními běžnými PETkami tak fortelný?

Pevné PETky.

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se na kvalitu a použití druhů PET lahví.

https://www.proz­dravi.cz/cola­fit-cisty-kolagen.html

Lahve od piva jsou zřejmě pevnější kvůli tomu, , aby s láhev po vylití piva nemačkala a držela tvar a mohla se zašroubovat, když se pivo hned nevypije.

Další odpovědi
Kepler

Já si pamatuju, že první PETky byly ještě daleko fortelnější. Pak se přistupovalo k úsporám materiálu až ad absurdum. Některé PETky s nápojem ani nemůžeš držet v ruce, aniž bys je nezdeformoval. Někteří výrobci si prostě uvědomili, že není dobré šetřit za každou cenu. Takové PETky působí lacině, nedůvěryhodně, jako aušus.

Dochy

Annas: Proč k dotazu na lahve dáváte odkaz na pilulky???

zjentek

Ann, zajímavý odkaz, ovšem osobně mám dobré zkušenosti s tímto přípravkem:

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=alavis&i­e=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

Někteří vrcholoví sportovci (co vím) užívají přímo určený pro koně. Pokud jde o srovnání čistoty a kvality doplňku pro lidi a pro koně, dá se to pochopit. Přece kdo by prodejem svého nekvalitního přípravku riskoval smrt nějakého šampióna za stovky miliónů, potažmo soudy za miliardy? Kvalita přípravku z vašeho linku tedy zdaleka nebude tak vysoká, jako je tomu u Alavisu pro koně. Jen názor, nevnucuji. ;)

zjentek

…nemluvě o skutečnosti, že vámi prezentovaný přípravek se nevědomky lehce zamění s tabletami do myšek nádobí a na problém zaděláno, ;( chjo…

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b&biw=1280&bi­h=667&tbm=isch&sa=1&e­i=kusxXMbgN4-ca9CznagP&q=cal­gon+&oq=calgon+&gs_l=im­g.12..0j0i30l9­.6960.8594..16880­...0.0..0.92.798­.10......0...­.1..gws-wiz-img.......0i19j0i30i1­9.UNTBU0fvWWA