geekocz

Proč je písnička/videoklip Friday – Rebeca Black tak nenáviděný?

Odpovědi
Beer4Real

ok tak sem si to pustil :)
no větší humus sem už dlouho neslyšel, ta holka zpívá falešněj než já a to jí za to platí!
Bleeeeeee
Doplňuji:
ten videoklip za 5 korun to je bomba :D
a ten originální refrén z toho bych se smíchy poch… :DDDDDDDD

geekocz

Jako videoklip je strašný to uznávám, text taky za moc nestojí, ale proč to tedy má tolik shlédnutí a disliků? Tenhle song mi přijde tedy jako mnohem větší úlet: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=iq_d8VSM0nw

Beer4Real

tak tohle je ale úúúúúúúúplný fekál hahaa :D
máš recht že tam to je tisíckrát lepší ;)