Rohlik

Proč je Ostrava často spojována s „!!!“? Jak tohle spojení vzniklo?

Proč ve spojení s Ostravou vidím často „!!!“ (3× vykřičník) ?
Například ostravský podnik OZO, apod.
Jak tohle spojení mezi Ostravou a „!!!“ vzniklo?

Nejlepší odpověď
marci1

Baník !!! Stodolní!!! Ostrava!!! Ahoj!!! 🙂
Je to logo města Ostravy: Ostrava!!!.
„Tři vykřičníky za názvem Ostrava vyjadřují energii, sebevědomí a jakési furiantství a humor, které jsou typické pro Ostraváky,“ říká Najbrt (autor, studio Najbrt). Podrobněji v odkazu:
https://www.ty­den.cz/rubriky/me­dia/reklama/os­trava-ma-nove-logo-za-1-8-milionu_82178.html

Další odpovědi
independent

Marci Má pravdu, ale jak to vzniklo? Slyšel jsem že ten, komu zadali vymyslet nové logo Ostravy, si poznamenal „Ostrava !!!“ a dal si to někde na pracovní stůl, ale co se nestalo, nic ho nenapadlo a byl čas to odevzdat, tak to nechal tak. Jestli je to pravda, nebo fáma netuším, ale zní to pravděpodobně.

autacek

Baník !!! Ostrava !!! Já myslím, že podoba je tam více než jasná, i v tom kryptokramu. http://www.banik-pico.cz/

led

Skúste v Ostrave na zápase Baníka miesto povzbudzujúcich výkričníkov použiť tri bodky… "Baník… Ostrava… "
Ale najprv si zabezpečte únikovú cestu…