Proč je nejspíše nejvíce případů o výpodědích kolem pozorování UFO talířů zdokumentováno zrovna v USA?

To se tam emzákům tak líbí?

Nebo tam snad mají klid před Alzákem z ČR?

Odpovědi
Kepler

Protože tamní občané si nejraději vymýšlejí a touží být stredobodom pozornosti.

Drap

Výpověď dávají jen ti, kteří s nimi chtějí vycestovat.

Arne1

Protože v Rusku se utajovalo naprosto vše a lidé tam nebyli tolik ve vzájemném kontaktu

dubraro

Třeba jich tam opravdu lítá nejvíc.

led

Pretože obyvatelia menovaného štátu sú tak precivilizovaní, že akékoľvek vybočenie z radu (a je to aj UFO) je pre nich neidentifikovateľná záhada.
Aj samotná chôdza peši do práce, obchodu, je tam záhadou, ale nebojte sa, už to prichádza aj k nám…