kurec

Proč je na torrentových stránkách více nelegálního obsahu jak na normálních stránkách?

Vždyť původně program µTorrent nebyl vytvořen na sdílení nelegálního obsahu ne ?

Odpovědi
anonym

protože z torrentu stahuji většinu free softwaru typu libreoffice, blender, linux a jeho aktualizace tipnul bych že u mne ten legalni provoz neporušujici prava převažuje. Můj OS si přes BitTorrent stahuje veškeré aktualizace a těch je za rok pořádný balík. BitTorrent technologie rozhodně není sama o sobě viníkem šířením nelegálního obsahu, tím jsou vinni provozovatelé některých trackerů které se na nelegálně řítený obsah přímo specializují …

Rohlik

Nemohu s tebou souhlasit. Podle mého názoru mnohem více nelegalního obsahuje je na uložištích jako uloz.to nebo webshare.