Hrdka

Proc je na me kamarad nastvany kdyz jsem se nastval ,ze si ze mě dela kazdy den srandu ?

Opravdu kazdy den si ze me dela srandu ,ale stylem ze ji porad opakuje nechapu to ,prosim poradte,jsem cita a kamarady si nove delam tesko ???
Doplňuji:
Za chyby se omlouvam ,jsem na mobilu .

Nejlepší odpověď
iceT

No to je jednoduché,ty jsi pořád přecházel,že si z tebe kamarád dělá srandu a najednou se naštval,protože ty jsi se naštval,když se ti to přestalo líbit.Stejně by se zachoval,kdybys ty si začal jednou dělat srnadu z něj.Však ono ho to přejde,a když ne,tak to nebyl ten správný kamarád,kamarádi si jen tak legraci z nikoho nedělaji a neuráží se,když jim to někdo vrátí.Kamarád musí vědět,kam až se srandou může zajít.

Další odpovědi
zjentek

je naštvaný, protože jsi naštvaný za to, že on si chce dělat srandu. Problém je, že on nepochopil, že ta jeho sranda jde na tvou újmu a to mu musíš rozumně vysvětlit ,)