Avatar uživatele
orestez

Proč je na D1 vždycky nějaký blbec, který předjíždí i přes povolenou rychlost?

V sobotu nebo neděli zahynul řidič nárazem do billboardu. Popis je jen připomenutí, ne doplnění otázky. V některých místech je 80, úzký pruh. Přesto nějaká musí překročit rychlost a všechna vozidla předjet.

Zdar Edison, na okresních silnicích s tím počítám, to mně nevadí.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2204 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Problém evidentně není D1. Takovýhle blbců se najde dostatek i na jiných silnicích.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
yuko

Treba si plati Pojistovnu na pokuty 🙂

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=MQA­dEBoXgyI

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Já s tím právě na okresních silnicích moc nepočítám…
Bohužel je tam těch spěchajících velmi mnoho. Povolená rychlost je menší,
silnice „klikatější“, méně bezpečné :/
A důvod? Snad netrpělivost, spěch, bezohlednost, provokace, silná auta, nedostatek zkušeností, nezodpovědnost, pocit uspokojení. Občané ČR rádi nedodržují/porušují pravidla, řád, předpisy, zákon. „Nic nám není svaté“…, ani lidské životy…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pretože, žiaľ, vždy sa nájde nejaký ten blbec, nielen medzi šoférmi, ale aj v iných oblastiach ľudského života, ktorý myslí len na seba. Neuznáva žiadne pravidlá, ktoré ho v tomto obmedzujú.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Důvodů může být celá řada. Oprávněný spěch, snaha zalíbit se přátelům nebo opačnému pohlaví, nezvládání rychlého auta, pocit beztrestnosti vyplývající z bohatství nebo politické funkce…
Já bych spíše položil komplementární otázku: Proč velká část řidičů jezdí bezdůvodně pomalu, pomaleji než je povoleno? Nevěnují se řízení, nevědí, že tachometr ukazuje o dost více než je skutečná rychlost, nesledují provoz kolem sebe… Realita je podle mých zkušeností téměř vždy taková, že v pravém úzkém pruhu jedou auta rychlostí 60–70 km/h a ten kdo je v levém předjíždí rychlostí 82 je považován za piráta.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Mě to teda vadí všude…

před 2204 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orestez

M, to video link od yuko, to je hnus. Tam je vidět jak přemýšlí a funguje psychopat.
Tak všude, na okreskách mě to nevadí, když ve štatlu, tak to je jeho problém. Horší to je na dálnicích, když jediným cílem je vrátit domů.

před 2203 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
yuko

Naprosto s Vámi souhlasím. Nějak jsem si zvykla, že teď žiji v zemi, kde se jezdí pomalu a bezpečně a řidič zastaví před přechodem již v okamžiku, kdy k němu teprve přicházíte. Jsou tu vysoké pokuty, kontroly. Život je dar, musíme si ho vážit a ne o něj přijít kvůli nějakému šilenci za volantem.

před 2203 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek