pepe88

Proč je mezilidské svinstvo?

Přetvářky a zrada.

Nejlepší odpověď
zjentek

Spíše se položme na otázku, jak by se nám žilo bez sviní. Kdo bychom pak byli my, já a ty? ;)

Další odpovědi
Kepler

Protože nejsme zvířata, ale lidé, to patří k našim vlastnostem. Kdyby nebylo zla, nebylo by ani dobra.

ivzez

Přetvářka a zrada je selháním člověka (jedince), případně by se
dalo mluvit o vadě charakteru nejde o žádné „mezilidské s...…“

Proč existuje přetvářka a zrada je potřeba se ptát těch,
kdo tak činí. Nevšimla jsem si, že by chodili sem…

Medulka.013

To Kepler: Lidé jsou zvířata. Ze zvířat pochází a mají společného předka s jejich nejbližšími příbuznými. Vlastnosti, které se přiřazují lidem nejsou cizí ani zvířatům a navíc od nich pochází. Lidé jsou více zvířata, než zvířata lidé.

Kepler

Ano, zoologicky máme s opicemi společné předky, ale ty neměly schopnost zrady ani jiného škodlivého jednání vůči svým druhům. Jinak by nepřežili Obvinit lidi, že se chovají jako zvířata, je podle mně urážkou zvířat. A za tím si stojím.

ivzez

Lidé nejsou zvířata a zvířata nejsou lidmi.

Medulka.013

Lidé pochází ze zvířat. Lidé jsou strunatci, tak jako ryby, které jako první byly na počátku evoluce, která skončila člověkem. První náznak živého života je ovšem třeba hledat v buňce. Vraťme se zpátky do moře..