ReHu

Proč je manžel kropi?

Ptám se Kropítka 🙂, protože pak zjistíme, proč jsi ty kropítko 🙂
Doplňuji:
Jste první Kropáčkovi, které znám, tedy jako znám 🙂.
A na jedno bych zajela, kdybych věděla kam 🙂.

Nejlepší odpověď
kropitko

Máte to v diskuzi Rehu
Jo a mimochodem,mys­lím,že to bylo úplně jasné,znám několik Kropáčků,někdo má sice místo měkkého i tvrdé,ale pořád kropi…jinak jak píše manžel ,když jsme se vzali,tak jsme na oznámení měli kropi a kropinka,dcera je kropítko…jinak jsme taky jednu dobu,když jsme spolu začali používat Hrášu a Hráška,protože bydlíme na Hradištka,tak jestli chcete někdo přijet, tak můžete,zajdem na jedno…

Další odpovědi
BENYTA

Renato,nebo se mýlím,když jsme u toho objasnování…ted jsem dočetla odkaz na NICKY a chystala jsem se položit tutéž otázku…

ReHu

V noci mě napadlo, že jsem o jedné Kropáčkové slyšela, i ji viděla 🙂.....v nejmenované oblíbené česklé komedii 🙂.

rynek878

tak u nás v baráku bydlí taky jedna paní Kropáčková,její bývalý manžel i jeho brácha(Kropáčkovi) hráli výborně u nás fotbal,takže mně to jméno není až tak cizí.

kokoťenko

Pro všechny zvědavý.....http://www­.facebook.com/ho­me.p hp?#!/photo.php?pid=428­822& ;id=1676915372

To jsem já a moje žena kropitko,kdyby jste jen trochu tyto stránky sledovali,tak to víte už dávno.Jinak přezdívka,kterou má každý druhý Kropáček,je snad jasná. Nemáme co skrývat,narozdíl od ostatních. Jinak jí někdy říkám Kropinko,ale ona použila přezdívku naší malý,který říkáme kropítko,od doby co byla v bříšku.

A pro člověka…tak vidíte,že moje žena není Annas,vy kombinátore…

annas

Kokotěnko, nějak jsem přehlédla, co zase napsal Člověk o tom, že patřím k Vám?
Jako s partnerem musí být s Vámi veselo.

kokoťenko

proč porucha
,podle mne zdravá soutěživost
,protože podezírám i nejlepši bodařku tohoto otázkování.....
PROTOŽE JSTE HNED VĚDĚL O KOHO SE JEDNÁ,NEZÁVIDÍM POKUD ANANAS JE VAŠE MANŽELKA
A JÁ O PORUŠE NEHOVOŘIL,TAK NAPEDEJTE SÁM SEBE ,NESOUDNÁ TO OSOBO,A
A NEBO TUTO OTÁZKU ZADAL A ANANAS,JAKO A­LIBY.

zdroj:http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-by-se-mohlo-jednat-o-psychickou-poruchu

kropitko

znova odkaz

.http://www.fa­cebook.com/ho­me.p hp?#!/photo.php?pid=428­822& ;id=1676915372

kropitko

nejde označit,tak se koukněte do diskuze na moji otázku ohledně toho,jak kdo vypadá…nevím o co Vám komu jde. Jmenuji se Michaela Kropáčková…

ReHu

Miško, vy… se na to, ber vše s nadhledem a humorem, jako dosud 🙂. Lidi asi nemají co na práci, tak ryjí do ostatních.