Proč je v Latinské Americe odost vyšší kriminalita než v Severní Americe,Evropě i Austrálii?

Zajímalo by mě,z jakého důvodu je ve zemích Latinské Ameriky(Argen­tina,Bolívie,Bra­zílie,Venezue­la,Peru,Kolum­bie,Paraguay a jiné „Státy Jižní Ameriky“ tak vysoká kriminalita narozdíl od Severní Ameriky,Evropy a Austrálie? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Sebevědomí

Protože lidi jsou chamtiví. Všichni chtějí přežít. No a v Jižní Americe to platí dvojnásobně. Může to být i tím podnebím. Myslím si, že kdyby byli více křesťany, tak by se tolik nekradlo. Procházejí změnami. Budou se učit o tom, že je to špatné a za několik let se dostanou na vyšší úroveň. Až umře dost lidí, tak se lidi poučí.