zjentek

Proč je každou neděli před markety Plus a Penny tolik neupravených lidí se psama a pivem v plastu?

… to je nějaká akce? Anebo soutěž?
Jugar- a je to nějaká akce? Vypadá to, že maj ty historický šaty, ale nikdy nemaj zbraně jako řimbuchy atd., jenom ty divný psy- mopse atp. ..nevíš o tom víc?

Nejlepší odpověď
AmazedWolf

Je neděle a nemají co dělat a možná mají levné pivo.

Další odpovědi
Klaproth

To nevím. V neděli sedím v hospodě a nemám čas na šmírování před marketem.

anonym

to pak znamená, že u nás u Penny, běží tahle soutěž každý den 😁

bolak

To si myslíš ty, oni si třeba myslej že jsou krásní.

anonym

Přišli si popřát krásnou neděli a dobrou chuť k nedělnímu obědu.
Tak doplnuji,to jsme byli asi my s naší tlupou,když jsme vyráželi na akci.

cochee

U nás tento jev nepozoruji.

anonym

Je to výdobytek demokratického kapitalismu.