zjentek

Proč je každej rohlík jinak velkej? :o

..dodržuje tam vůbec někdo gramáž?
Doplňuji:
mowla: ano, ano, konkrétní sorta rohlíku z jedný pekárny je každej jinak tlustej a velkej a taky těžkej, zvážil jsem to ..dalo by se teda ušetřit hrabáním se v těch rohlicích? :o

Nejlepší odpověď
anonym

Existuje několik gramáží – od cca 43 do cca 65 g…
___
A pokud se ti nezdá konkrétní rohlík u konkrétního prodejce, klidně si rohlíky převaž.
😉
Doplňuji:
Ad Doplnění:
To je divné…
„Ušetřit“ by se – možná, dalo – ale neříkej to důchodcům – nebo se od té bedny s rohlíky nehnou…
😉

Další odpovědi
jirkajirka

Před pár roky jsem v Kauflandu uložil do igelitového sáčku který je u regálu s rohlíkama 10 rohlíku. Dnes se tam vejde 15 kusu .

pornoherec

Je to kvůli patentům. Kdyby všechny rohlíky byli stejné, tak by tu probíhali mezi pekaři patentové války.