Proč je ikona netu v systray s červeným křížkem i při připojení k síti.

Doplňuji:
V centru síťových připojení křížek není. Je pouze na ikoně v systray. Teď píšu upřesnění a ikona sítě je škrtlá, chybné zobrazení ikony.

Nejlepší odpověď
jáára

ve Windows 7 ta „ikona“ v systray blbne. zvykni si nebo to přeinstaluj

Další odpovědi
cochee

Málo infa. Máš-li Win7, klikni pravým na tu ikonku a zvol „Otevřít centrum síťových připojení a sdílení“ a zde se podívej, kde je ten křížek přesněji – mezi „počítač“ a „síť,“ anebo mezi „síť a "Internet?“ Pak to můžeme zkusit odhadnout přesněji. Taky dodej, jestli jde o wifinu, nebo LAN kabel k tvému vlastnímu LAN routeru, nebo LAN kabel do zákaznického adaptéru (třeba něco od O₂ nebo UPC) apod.

anonym

jáára, nějak to překousnu.