www

Proč je i méně kvalitní uzenina nakrájená na skoro průhledné plátky chutnější než kusanec? Nebo se mýlím?

Nejlepší odpověď
Drap

Všechny uzeniny nakrájené na velmi jemno se zdají chutnější. Asi lépe vyniknou chutť, nemusí se tolik kousat a na jazyku se jen rozplývají.

Další odpovědi
beer

Nejen u salámů, ale i sýrů tím (společně s pokojovou teplotou) dochází k tzv. rozvinutí chuti a to bude asi ono. Terminus technicus ale neobjasním, „bude to něco vod vědy“.. ))