dust8

Proč je hudební skladatel Brad Fiedel už cca 20 let v důchodě, když se mu tak dařilo a bylo mu teprve 49 let?

Nejlepší odpověď
annas

"V posledních letech se Fiedel přesunul do dalších kreativních oblastí, psal originální muzikály a navrhoval a stavěl surfovací letovisko v mexickém La Saladita .

Jeho poslední hlavní divadelní skóre bylo v roce 1995, a ačkoli si po vydání Terminátora 3 užil krátké období obnoveného zájmu : Rise of Machines v roce 2003, když Marco Beltrami napsal orchestrální uspořádání jeho tématu, nevykazuje žádné známky návratu na pole filmové hudby. Nedávno vydal zvukovou verzi svého původního muzikálu Full Circle"

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Brad_Fiedel

V odkazu najdete vyjádření Fiedela, proč se začal věnovat jiné činnosti.

"Brad:

Ahoj všichni,

Jsem dojatý a oceňuji, že tam jsou lidé, kteří se starají o práci, kterou jsem udělal. Děkuju.

Chtěl jsem vás všechny informovat, že jsem naživu a v mám se velmi dobře. Právě jsem dokončil projektování a stavbu útočiště v Mexiku. Surfování jsem začal asi před 9 lety a po více než 25 letech, kdy jsem většinu času seděl ve studiích, je skvělé být v oceánu a sledovat východu slunce a delfíny.

Také pracuji na muzikálu již několik let, píšu scénář (nebo „knihu“, jak se říká na Broadwayi), hudbu a texty.

Diskuse o tom, proč jsem přestal bodovat filmy a televizi, je dlouhá. Jdu do toho trochu tady atd.

Saludos,
Brad "

https://filmsco­remonthly.com/bo­ard/posts.cfm?thre­adID=72775&fo­rumID=1&archi­ve=0