Proč je hraní na triangl tak málo populární a rozšířené mezi lidmi?

Odpovědi
Drap

Je to záhada. Neni to snad proto, že triangl má naladěný jen jeden tón?

Kelt

Triangl je bicí nástroj, který ozdobí skladbu svým zvonivým tónem. Podle velikosti by šlo vytvořit nástroj, který by obsahoval co tón, to triangl, ale takovým nástrojem je například xylofon a pod.