22aa

Proč je film „Gremlins“ od 12 let a plyšák z toho filmu je od 3 let?

Dobrý den.
Není to trochu matoucí?
Plyšák Gremlins je od 3 let a film od 12 let.
Prosím nevíte proč to tak je?
22aa.

Odpovědi
quentos

V tom filmu se zřejmě děje něco, co by děti do 12 let nemusely zkousnout (krvavé scény?).
V plyšákovi se nic neděje.

Palpatine

Pokud je u nějakého filmu, že je od 12-ti let, tak to neznamená, že se na to nemohou podívat i mladší děti. Je to jen doporučení pro rodiče. Hodně knížek má taky doporučený věk. Například od 12-ti let. Ale neznamená to, že to nemůže číst dítě, kterému je 11. Tohle není ani věkové omezení. Není to totéž co věkové omezení 18 let. U tohoto se to už střeží. Takže není důvod, proč neprodávat hračky z takových filmů. Na hračce není nic špatného.

Michala11

Proč se souložit smí od 15ti a časopisy pro (dospělé) inspiraci se dají koupit od 18ti?

22aa

Vy máte 7 leté dítě které kouká na tento film?

22aa

Našel jsem:https://www.com­monsensemedia­.org/movie-reviews/gremlins

22aa

Pak jsem našel toto:https://www.com­monsensemedia­.org/movie-reviews/gremlin­s/user-reviews/child?pa­ge=3

22aa

Táta mi říkal že gremlins není krvavý. Co je tom krvavýho? Táta má pravdu že to krvavý není,jenom si to myslíte.