Michal Kole

Proč je dnes taková doba, že problémy jednotlivce kolektiv či organizace nezajímá ?

Např. zaměstnavatele nezajímá jak se zaměstnanec dostane do práce.
Obchodníka nezajímá jak záklazník reklamované zboží dopraví na reklamační oddělení.
Úřady nezajímá, že lidi kvůli byrokracii musí chodit na úřad přitom by stačil email nebo datová zpráva

Odpovědi
jarní VLK

drive lidi se rikalo ze myslime jen na sebe ale dnes uz nemyslime ani na to co bude zitra . Jak slisim nejak bylo nejak bude a je jedno jestly jsou to viplaty , zvirata , lidi ,nebo vlastni strech nad hlavou . Poaste a jednoduse ci vice mame tim vic okoli nezname i ten bezdak poda pomocnou ruku ale papalas jen aby mel many proda vlastni ledvinu kapis . P R A C H Y