stana73

Proč je celý týden krásně,o víkendu má být hnusně a zima a po neděli zase krásně a teplo?

Nespletli se meteorologové?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No protože je víkend.
Kdyby byl víkend od pondělka do pátka a so-ne pracovní, bude to naopak.
Viz: murphiho zákon.

Další odpovědi
ten který je

Ne nespletli a jsem moc rád že bude hnusně,protože budu v práci.;-)

Tata

To je proto aby si každý uvědomil, že po plném pracovním nasazení od pondělí do pátku si musí člověk odpočinout a ne si zhuntovat tělo procházkami nebo docela sportem. Prožít víkend u televize (nejlépe Šeherezáda)v te­ploučku a na kanapíčku. Co se týká pohybu, tak na sportovních pořadech si ho užijete až až.

dědapetr

To je s toho důvodu,aby jste si odpočinula v klidu domova.A ve všední den je hezky,aby jste se těšila z práce domů a nedělala do večera.

mosoj

Protože je teprve březen ,je aprílové počasí a bůh nás nemá rád.

hanny 2

No protože"zákon schválnosti" funguje naprosto bezchybně!Teda aspoň u mně!

hanulka11

To je přeci normálka, je to tak každoročně ,ale třeba se spletou a bude hezky.
Ono vše má svá pro a proti.
Přinejhorším si uděláme pohodu doma ,když bude venku ošklivo

Já...

Na druhou stranu: ten „hnusný“ víkend bude „alespoň“ (když už bude hnusnej) o hodinu kratší. A to je vlastně zase výhoda, nee?

Pralinka1979

no jasně, už jen protože to je víkend 🙂 MZ, jj 🙂

Marunka2

Jasně, celý týden skáčeme, děláme, v práci i doma… No tak aspoň o víkendu budou všichni doma a můžu zajet třeba k sestře na návštěvu, když se nejsme schopni sejít za „hezky“. 🙂
Já se na víkend těším, těším se, že bude škaredě jen o víkendu. Protože práce není kočka, neuteče, ale počká. Takže v pondělí hurá ohýbat záda.