lukas.zmizik

proc jdou naladit stanice, ktere se prakticky nedaji poslouchat, i v mistech, kde vsechny ostatni radia nehraji?

Doplňuji:
asi jsem se spatne vyjadril. kazdy ma nejake sve neposlouchatelne radio a – jsem vecny cestovatel – vim na beton, ze kde uz nechytnu vubec nic normalniho, tak to, co se poslouchat neda, naladim snad vsude…

a pro upresneni – ja jsem vyhradni posluchac ceskeho rozhlasu, nic jineho uz si dnes netroufnu naladit

Nejlepší odpověď
tom004

A ty stanice jsou neposlouchatelné jenom pro Tebe,nebo mluvíš za všechny? Ostatním posluchačům,se mohou klidně líbit.

Další odpovědi
Ella

my jsme jednou v sedmnácti u kamarádky na chatě v horách chytali jenom nějaký český rozhlas sever nebo něco takového, náhodou tam hráli pěkně a večer bez televize a internetu jsme týden klidně vydrželi, jen poslouchat a povídat…
Mě pro vás „neposlouchatelná rádia“ vůbec nevadí…

arygnoc

jojojo.

to je pravda.

někdy hledám nějakou spravodajskou stanici (ČRo 1, 2) a všude same čecho-decho (grrrrr).

vyhovuje i BBC, ale to musím ladit jinde. a tam je zase samá střeodvýchodní hudba anebo kecy v neznámých jazycích (třeba สิ่งที่มันจะห­ันไปรอบ ๆ สำหรับความโง่เขลา)