Ametyst

Proč jahody na zahradě červenají odshora dolů, ale jahody ze supermarketů opačně?

Zahradní jahody mají dole bělavé špičky, ale kupované jahody mají bělavé vršky u zelených lístků a stopky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak toho jsem si ještě nevšiml, netuším. Možná jsou ty supermarketové jahody tam dole stydlivé.

Další odpovědi
mosoj

To co prodávají v supermarketech jsou jahody? Možná vzhledem, ale chutí k nim mají daleko.

xiperio

Napadá mne jediná věc. Jahody asi visí dolů, tzn že slunce svítí na druhou stranu. ale nikdy jsem si toho nevšiml.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone