Pozor bulvár

Proč Iveta Bartošová je 24h denně napumpovaná tím nejdražším chlastem???

Nejlepší odpověď
led

Neverte všetkému, čo hovorí bulvár…To, čo médiá robia v jej prípade, je ukážka honby za ziskom bez ohľadu na človeka.

Ak niekto pije dlhodobo 24 hodín denne (kedy asi spí?), tomu je už jedno, aký „chlast“ vylieva do hrdla. Ten to už nerozozná.

Další odpovědi
ponovotny

protože jsou lidi, kteří si to kupují a čtou…

Reuef

Protoze na to ma. Kdyby na to nemela tak je 24h denne napumpovana tim nejlevnejsim chlastem.

zjentek

co vím, tak té paní to jednoznačně chutná, tak proto. Kdyby ji chutnal třeba chlorofyl a pila by třeba rozmixované zelené, určitě by jí bulvár nesledoval, takže vina bulváru stojí často na nějakém základě ,)

mosoj

Ty nic nevíš o závislosti na alkoholu ?

led

zjente
bulvár sleduje každého čo len trochu známejšieho, veľakrát ale robí z komára slona. Je to otázka predajnosti, teda peňazí. A pre peniaze, bulvár si často aj vymýšľa a zveličuje. Aj keď v tomto prípade ten alkohol narobil už veľmi zle aj samotnej Ivete Bartošovej