(O_o)

Proč improvizované křesadlo ze dvou křemenů specificky smrdí v místě tření/úhozu?

Zdravim, muze za to nejaka aromaticka lataka v kameni, treba sira?

Odpovědi
Hufnágl

Za ten smrad můžou jiskry, které odlétávají od kamenů.

Dochy

Hufnágl: jiskra sama o sobě nesmrdí.

Hufnágl

Jiskra ne, ale její zplodiny.

Dochy

To je možná správná odpověď. Ale neřekl bych že dobrá. Asi něco jako v tom vtipu jak pilot s letadlem nemůže najít v mlze letiště a pak mu z věžáku někdo na otázku „Kde jsem?“ odpoví „V letadle“