Proč ilegální imigranti porušují imigrační zákony USA?

Zajímalo by mě proč ilegální populace,hlavně z mexika a latinské ameriky (kolem 12 milionů) a jiných světových státu porušuje imigrační zákony USA,a chce se dostat za každou cenu do USA a také za každou cenu na turistické vízum nebo ESTA zustat v USA ilegálně. Ikdyž ví že USA má nekopromisní imigrační policii a metody. děkuji

Odpovědi
Drap

Co je to za otázku? Proto že to jsou ilegální imigranti. Stejné jako v Evropě, proč se sem hrnou všichni z Afriky když porušují zákony EU ? Na rozdíl od EU se USA snaží dohlížet na dodržování zákonů.

xxx3

Třeba proto, že tam jsou lepší životní podmínky? Možnost vydělat si mnohem víc peněz než doma? (ostatně proto tam načerno nepracují Švýcaři nebo Němci) Nepracovali snad Češi dávno před vstupem do EU načerno v mnoha státech Evropy (ale i v USA)?