Kajdamajda

Proč? I když smažu historii SKYPE, tak se mi to objeví znovu!! co má dělat?

Vždyx, když smažu historii, tak mi tam znovu naskočí , a objeví se mi ještě tarší historie. proč?
Doplňuji:
Prosím pomožte mi,mpokažddé, teda až ode dneška se mi když smažu historii nesmaže…už mě to štve..poříd to píská nebo jako když odešlete zprávu tak ten tón pořád takhle píská ani odhlášení a přihlášení na wskype ani vypnutí počítače :(

Odpovědi
Ivory

Co já vím, tak na Skype nejde mazat historie, pouze skrýt. Odkrývá se pomocí panelu zobrazit v horní liště. Takže je to trochu nesrozumitelné. Ale teď k tvému problému.
To že se ti tam objevuje starší, je přeci normální, ta historie se nemaže každý den. Tzn. ty ji vymažeš a na její místo se posune starší, máš to jak na mailu. Toto se takhle dělá všude. A teď k tomu nefuknčnímu „mazání“. Dívala si se pořádně? Třeba pravidelně s někým voláš, takže tobě se tam objeví ta starám ale ty to přehlédneš..... Pokud by tedy problémy opravdu existovaly, počkej kdyžtak na další odpovědi nebo reinstaluj skype.