Putin

Proč, i když se dívám na film podruhé a vím, že skončí špatně, tak doufám, že skončí dobře?

Stává se vám to taky? Sice už naprosto dobře vím, že hlavní hrdina třeba zemře, ale stále doufám, že se z toho nějak dostane a přežije. Proč to dělám? 😁

Nejlepší odpověď
gecco

Zřejmě jsi nenapravitelným optimistou, skoro bych řekl – romantikem…
😉

Další odpovědi
Drap

U filmu to je jedno, ale v životě bych raději špatnou zkušenost znovu neopakoval.

hanny 2

Ano,stává se mi to taky,ale nenapravitelný optimista,jak píše gecco,rozhodně nejsem,jsem spíš pesimistický optimista.

klumprt

Stává se mi to. Podle mě je to prostě tím, že ten film je dobrý a dokáže člověka znovu vtáhnout do příběhu.