Questman

Proč hroznový cukr chladí v krku?

Odpovědi
Jádrohlod

Tak jsem vyzkoušel , mne nechladí. Jak toho lze dosáhnout ? Nebo , jestli mi ten můj krk nenamrznul , to by byl malér , pro pána krále !!

elektrikář

Hroznový cukr se rozpouští na jazyku chuť ovlivňují chuiťové pohárky

Questman

Jádrohlod:
myslím hroznový cukr, ne hrozny. Jestli tě nechladí tak bych řekl že možná vážně něco máš s krkem